Air Live PTZ OD600HD – czy warto ją zakupić?


Do dyspozycji mamy dzisiaj bardzo wiele różnych rozwiązań, jeśli chodzi o ochronę budynków oraz przestrzeni otwartych. Do jednych z nich należy monitoring, który stosowany jest zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i w prywatnych domach. Popularność zdobywają w ostatnich latach kamery ip, która są jeszcze lepsze od zwykłych kamer przemysłowych, ponieważ współpracują one z komputerami i to na nie przesyłają obraz. Sprawdźmy trochę bliżej to, co może zagwarantować nam model PTZ OD600HDkamera megapikselowa marki Air Live.

Mamy tutaj do czynienia z modelem w szczelnej oraz bezpiecznej obudowie, zatem nie musimy się obawiać, że kamery megapikselowe tego typu szybko się zniszczą oraz nie będą nam odpowiadały. W tym przypadku spotykamy się też z dobrymi parametrami technicznymi, rozdzielczością 1280×1024 oraz 1.3 Mpx, obiektyw w tej kamerze ma 4.3 mm oraz wyposażona jest ona w dwukierunkowy system audio, dobrą kompresję, zatem przesyłka danych z kamery do komputera lub innych urządzeń jest jeszcze łatwiejsza oraz szybsza.

Kamera Megapixelowa PTZ OD-600HD AirLive

Jeśli poszukujemy dla siebie interesującego rozwiązania w dziedzinie kamer megapikselowych w obrotowych obudowach, na pewno będzie to ciekawy pomysł. Można montować ją tam, gdzie jest ona narażona na uszkodzenia, więc świetnie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nieruchomości. Gdy szuka się więc kamery o nieprzeciętnych parametrach, z dużą funkcjonalnością oraz wytrzymałą obudową, warto przypatrzeć się trochę bliżej temu modelowi – będzie on dobrym wyborem!

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *