Bezpieczny sklep – wykorzystanie kamer IP OD-325HD Air Live


Dobre kamery do monitoringu sklepu w NAPAD.pl

Kradzieże w sklepach to niemal codzienność, ale są sposoby na to, aby zmniejszyć ich liczbę oraz łatwiej znajdywać sprawców. W tym pomocne są przede wszystkim specjalistyczne systemy monitoringu wizyjnego, które są w stanie zapewnić objęcie dużej przestrzeni sklepowej swoim zasięgiem.

Profesjonalne instalacje CCTVIP wymagają zastosowania najlepszych, które nie tylko zagwarantują przechwytywanie czystego i szczegółowego obrazu z ochranianych obiektów, ale będą również w stanie efektywnie prowadzić monitoring przez 24h na dobę.

W tym przypadku idealnie sprawdza się nowoczesna kamera megapikselowa IP OD-325HD Air Live. To model wysokiej klasy, sieciowy, specjalnie skonstruowany po to, aby wykorzystywać go w profesjonalnych systemach monitoringu IP.

Kamera do systemu CCTVIP OD-325HD Airlive w NAPAD.pl

Największym plusem kamer megapikselowych jest to, że są one w stanie zapewnić obraz znacznie większej rozdzielczości niż standardowe kamery wciąż skuteczne i popularne w systemach CCTV. Jakość HD i FUll HD powoduje, że obraz jest znacznie bardziej szczegółowy i kamera obejmuje swoim zasięgiem szeroką przestrzeń.

Duży zoom powoduje, że możliwe jest łatwe odczytanie detali z obrazu, na przykład dokładne ukazanie twarzy. Kamera do podglądu obrazu przez sieć OD325HD AirLive bardzo dobrze wpisuje się w te parametry, posiadając nowoczesny przetwornik obrazu 1.3 megapiksela i rozdzielczość 1280 x 1024 pikseli.

Jednocześnie nie trzeba obawiać się tego, że kamera będzie produkowała pliki o dużej objętości. W urządzeniu zastosowano wysokowydajną kompresję video H.264, której właściwości pozwalają na zmniejszenie wielkości plików nawet o 90%. Wszystkiego dopełnia łatwa obsługa i możliwość zdalnego podglądu z kamer dzięki intuicyjnemu w obsłudze programowi, który udostępnia wizję i dźwięk nawet przez internet w przeglądarce.

Kamera internetowa OD 325 HD Air Live w NAPAD.pl

Kamera sieciowa z PoE bardzo dobrze radzi sobie w zamkniętych przestrzeniach, ale również może być stosowana na zewnątrz sklepów. Dzięki posiadaniu klasy szczelności IP66 oraz wytrzymałej obudowy i dodatkowo mocnym diodom IR LED jest ona w stanie pracować nawet w trudnych warunkach, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kamera IP z oświetlaczem podczerwieni OD-325-HD zapewni prowadzenie obserwacji przez całą dobę i nawet w miejscach, w których nie występują dodatkowe punkty emitujące wiązki światła widzialnego dla człowieka.

Funkcja inteligentnego wyzwalania alarmu poprzez wykrywanie ruchu pozwala na jej pracę tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Dla jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa w sklepie systemy monitoringu z kamerą IP OD-325-HD mogą być zintegrowane z systemami alarmowymi.

Kamera megapikselowa IP OD-325HD AirLive w NAPAD.pl

Jeżeli zastanawiasz się jaką kupić kamerę do monitoringu 24h, to koniecznie rozważ zakup dobrej i niedrogiej kamery megapixelowej Airlive i sprawdź ofertę NAPAD.pl, gdzie jest ona dostępna w niskiej cenie w stałej sprzedaży.

Dodatkowo właściciel sklepu, firma Alarm-Tech, przeprowadza w swojej centrali szkolenia w zakresie systemów monitoringowych i alarmowych. Gdy poszukuje się dobrego bezpieczeństwa w sklepie, warto wybrać kamerę IP OD-325 HD – to profesjonalny sprzęt idealny do wydajnego monitoringu.

Więcej informacji o tej, jak podobnych kamerach IP z przetwornikami megapikselowymi, znajdziesz w sklepie NAPAD.pl. Niezawodne kamery sieciowe w przystępnych cenach to tylko jedna z wielu różnorodnych ofert sklepu. Zapraszamy do zakupów.

Najniższe ceny w sklepie NAPAD.pl

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *