Kamera megapikselowa HLC 84BD W – malutka i z WiFi


Dzisiaj kamery megapikselowe IP są tak projektowane, aby działały w różnych środowiskach, zapewniając idealną łączność i czysty obraz. Kamera megapikselowa HLC 84BDW z WiFi jest jednym z tych modeli, które będą doskonale nadawały się do profesjonalnych systemów monitoringu IP. W tym przypadku zastosowano w tej sprawdzonej już kamerze dodatkowy moduł WiFi, dzięki któremu ma ona bezprzewodową łączność z urządzeniami, na których można oglądać przekaz z niej. To bardzo wygodne, ponieważ pozbyć się można wtedy wielu kabli i zainstalować kamerę w praktycznie każdym miejscu.

Kamera megapikselowa z WiFi HLC 84BD W obsługuje rozdzielczość Full HD 1920×1080 i posiada czułość na poziomie 0.5 lux. Dodatkowo w kamerze megapikselowej IP firmy Hunt zastosowano wygodny interfejs Ethernet 10/100 Base-T i wspomnianą już wcześniej technologię WiFi, która zapewnia, że możliwe stanie się przesyłanie obrazu z kamer na odległość. Dzięki WiFi będzie można oglądać obraz na telefonie, tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym, ponieważ ma ona specjalne menu umożliwiające podgląd bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Dodatkowo, kamera HLC84BDW posiada także dwukierunkowy system audio.

Kamera HLC 84BD z Wifi w NAPAD.pl

Dzięki temu, że kamera daje bardzo czysty i wyraźny obraz, posiada niewielki rozmiar i zapewnia bezprzewodową transmisję danych, jest to urządzenie bardzo uniwersalne. Kamera IP z WiFi HLC 84BD W będzie mogła sprawdzić się doskonale zarówno w środowisku dużych i małych obiektów, gwarantując ciągłą i niezawodną pracę w domach, firmach, instytucjach państwowych i wielu innych miejscach, w których zachodzi potrzeba obserwacji dynamicznie zmieniającego się środowiska.

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *