Kamera megapikselowa IP-200HD Air Live z kartą bezprzewodową


Kamery megapikselowe są dzisiaj stosowane coraz częściej. Mają one dużą przewagę nad modelami tradycyjnymi, ponieważ mogą objąć znacznie większy obszar przestrzeni, dodatkowo są też bardziej funkcjonalne oraz można łatwo stworzyć z nich sieć. Zatem jeśli planowany jest gdzieś monitoring, to zazwyczaj wybiera się w tym przypadku właśnie kamery megapikselowe, które można kupić nieraz w bardzo korzystnych cenach. Cały czas przy tym zwiększa się ich funkcjonalność – przypatrzmy się tutaj modelowi IP-200HD Air Live, który wyposażony jest w kartę do bezprzewodowej transmisji danych.

Urządzenie to ma przede wszystkim duży format obrazu – 1600×1200 pikseli, więc nadaje się doskonale tam, gdzie potrzebne jest duże pole widzenia. Kompresja także jest na wysokim poziomie – plik 1 MB waży jedynie 10 kB, zatem przesyłanie danych może być błyskawicznie. Dodatkowo te kamery ip wyposażone są w system audio, zatem można przez nie rozmawiać. Najciekawszą zaletą tego modelu jest jednak to, że zastosowano w nim bezprzewodową transmisję obrazu, co oznacza zero kabli potrzebnych do jego przesyłania. Do oglądania obrazu na komputerze lub swoim telefonie wystarczy tylko usługa Windows Live Messenger.

Kamera Megapixelowa PTZ WN-2600HD AirLive

Oczywiście, to jeszcze nie koniec ciekawych walorów, jakie mają kamery megapikselowe IP-200HD Air Live. Współpracują one z innymi urządzeniami w standardzie ONVIF oraz można łatwo połączyć je w system z innymi. Do tego też technologia megapikselowa pozwala na dobry zoom – można dzięki niej zobaczyć nawet tablicę rejestracyjną oddalonego samochodu!

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *