Najwyższa jakość kamery megapikselowej na zewnątrz – model OD-2060HD Air Live


Szukając doskonałej jakości kamery IP, która będzie mogła sprawdzić się na zewnątrz, warto pamiętać o tym, że kluczem do tego, aby zawsze pełniła ona swoje zadanie dobrze, będzie zdecydowanie się na taki model, który zostanie wyposażony w odporną obudowę. Dzisiaj na szczęście takie kamery ip są jak najbardziej dostępne, więc nie powinniśmy mieć problemów z ich zakupieniem. Warto przy tym zwrócić uwagę na model Air Live OD-2060HD, któremu przypatrzmy się trochę bliżej.

Przede wszystkim ma on doskonałe parametry techniczne, te kamery megapikselowe mają po 2 Mpx oraz rozdzielczość 1920×1080, oraz obsługują interfejs RJ-45 10BaseT/100BaseTX (PoE) i kompresję H.264/MJPEG/MPEG-4. Model ten ma wbudowany oświetlacz podczerwieni, mechaniczny filtr, obsługuje tryb nocny, ma dwukierunkowy system audio oraz umożliwia podgląd na telefonie. Jego instalacja jest też bardzo prosta i szybka.

Kamera Megapixelowa OD-2060HD AirLive

Jeśli chodzi o obudowę tej kamery ip, to jest ona bardzo odporna na uderzenia, zatem świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ma się do czynienia z zagrożeniami różnego rodzaju. Warto wskazać, że obudowa w tym modelu Air Live jest wodoodporna, ma klasę szczelności IP66, więc praktycznie żadne warunki pogodowe nie będą jej straszne. Można też wygodnie dokonywać jej regulacji, zatem monitoring z jej udziałem będzie rzeczywiście godny zaufania, w połączeniu z wydajnie działającymi aplikacjami komputerowymi jest ona bardzo dobrym rozwiązaniem. Podsumowując, to najwyższej jakości megapikselowa kamera, która warta jest swojej ceny.

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *