Profesjonalny monitoring – kamera IP YUC-H796RPOE


Jeśli chcesz, aby w twojej firmie można było mówić o właściwym bezpieczeństwie o każdej porze dnia i nocy, wtedy warto zainwestować w odpowiednie systemy monitoringu. Dzisiaj do dyspozycji jest bardzo dużo rozwiązań w tej dziedzinie. Można postawić na zwykłe kamery przemysłowe, ale jeśli liczy się dla nas duża rozdzielczość, wówczas lepszym rozwiązaniem są kamery megapikselowe. Jak sama ich nazwa wskazuje, mają one większą liczbę pikseli oraz rozdzielczość niż te, które stosowane są tradycyjnie. Dzięki temu mogą one zapewnić monitoring na większej przestrzeni.

Przypatrzmy się tutaj modelowi YUC-H796RPOE, który jest właśnie kamerą IP. Ma ona wysokiej jakości przetwornik oraz rozdzielczość 1600×1200. Liczba pikseli to 2.0. Te kamery ip posiadają wbudowany mechaniczny filtr oraz obsługują karty SD, mogą stać się zatem samodzielnymi urządzeniami. Obsługują tryb nocny oraz mają funkcję podglądu obrazu na telefonie 2.4/3G. Do tego dodajmy dobrej jakości kompresję oraz 35 diod LED, które zapewniają zasięg do 20 metrów, co powoduje, że kamera ta sprawdza się w niemal każdych warunkach oraz jest godna zaufania.

Kamera Megapixelowa YUC-H796RPOE

Kamera YUC-H796RPOE ta jest świetnym sposobem na stworzenie profesjonalnego systemu monitoringu, więc warto się nią zainteresować. To jeden z lepszych modeli, które obecnie dostępne są na rynku, więc tym samym też jej technologia będzie mogła służyć nam przez długi czas. Oczywiście, kamery tego rodzaju są droższe od tradycyjnych, ale trzeba też wskazać, że na uwagę zasługuje ich wszechstronność. Na pewno będzie to zatem dobra inwestycja.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *