Właściwości modelu Air Live Poe 2600 HD


Gdy poszukuje się doskonałej jakości kamer do monitoringu, wtedy na pewno warto iść z duchem czasu. Dzisiaj zwykłe kamery przemysłowe nie zawsze mogą już zapewnić najlepszej jakości obrazu oraz funkcjonalności. Dlatego też lepiej zdecydować się wówczas na kamery ip. Co one potrafią? To inaczej kamery, które są połączone z komputerem specjalną siecią, w ten sposób ich możliwości są jeszcze szersze. Jedną z takich kamer jest model Air Live Poe 2600 HD. Jakie właściwości i parametry ma ta kamera? Sprawdźmy i dowiedzmy się, czy warto ją zakupić.

Przede wszystkim należy wskazać na samym początku, że kamery megapikselowe są o tyle lepsze od tradycyjnych, że dają one o wiele większy obszar do przeglądania, a jednocześnie można nagrywać w ich przypadku cały obraz, mając włączone powiększenie. Model Air Live Poe 2600 HD posiada rozdzielczość 1920×1080 oraz 2 Mpx, zatem pod tym względem monitoring na pewno będzie mógł nas zadowolić pod względem wysokiej jakości obrazu oraz jego wyrazistości i czystości. Do tego modelu zastosowano też diody podczerwieni, więc może pracować on przy różnym oświetleniu. Obiekty w tym przypadku do 4.3 mm, kamera może nagrywać również poprzez detekcję ruchu.

Kamera Megapixelowa PTZ PoE-2600HD AirLive

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o jej małych, ale bardzo użytecznych dodatkach. Dołączyć do niej można kartę SD, więc zarejestruje ona wówczas obraz na niej. Obsługuje też wydajny format kompresji oraz ma precyzyjny cyfrowy zoom. Kamera może obracać się też w różnych kierunkach i chroniona jest odporną obudową.

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *